Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:FREAKY NATION
Cena:115.00 €
Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION 4 (80%) 12 x hodnotené

Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Obrúbené / spevnené vrecká, Vrecko na zips; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky, Nežehliť, Nebieliť


 • Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Obrúbené / spevnené vrecká, Vrecko na zips;..

  115.00 €
 • Prechodná bunda Alexandra čierna Tigha
  Prechodná bunda Alexandra čierna Tigha

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, Šikmý zips; Fit: Úzky fit;..

  335.00 €
 • Prechodná bunda červené OAKWOOD
  Prechodná bunda červené OAKWOOD

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Stojatý golier, Deliace švy, Vnútorné vrecko, Bočné..

  199.00 €
 • Prechodná bunda Marlen čierna SELECTED FEMME
  Prechodná bunda Marlen čierna SELECTED FEMME

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zapínanie na patentky, Zips na rukáve, Zapínanie,..

  179.00 €
 • Prechodná bunda Perfecto čierna Gipsy
  Prechodná bunda Perfecto čierna Gipsy

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Bez podšívky; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips na rukáve, Strih na mieru; Fit: Štandardný fit;..

  209.00 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt