Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:FREAKY NATION
Cena:115.00 €
Prechodná bunda Bikerprincess čierna FREAKY NATION 4 (80%) 13 x hodnotené

Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips na rukáve, Sklopný golier, Strih na mieru, Náprsné vrecko, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips; Fit: Obopínací fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť, Nebieliť


 • Prechodná bunda Taxi Driver smaragdová FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver smaragdová FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Vnútorné vrecko, Bočné vrecká na..

  84.90 €
 • Prechodná bunda Video hnedé OAKWOOD
  Prechodná bunda Video hnedé OAKWOOD

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Sklopný golier, Strih na mieru, Vrecko na zips;..

  199.00 €
 • Prechodná bunda Taxi Driver sivá FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver sivá FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips;..

  119.00 €
 • Prechodná bunda Any čierna FREAKY NATION
  Prechodná bunda Any čierna FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, S opaskom, Bočné vrecká na zips,..

  165.00 €
 • Prechodná bunda TEDDY STAR karmínovo červená prírodná biela FREAKY NATION
  Prechodná bunda TEDDY STAR karmínovo červená prírodná biela FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Deliace švy, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips; Fit:..

  135.00 €
 • Prechodná bunda BELTED VELOURS ružová Review
  Prechodná bunda BELTED VELOURS ružová Review

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips na rukáve, Strih na mieru, S opaskom, Bočné..

  69.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt