Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:LASCANA
Cena:37.90 €
Body čierna LASCANA 5 (100%) 7 x hodnotené

Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Elastický


 • Body modré Mey
  Body modré Mey

  Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Mimoriadne elastický / super strečový; Pokyny pre ošetrovanie: Nevhodné do..

  39.90 €
 • Body Parker čierna Hunkemöller
  Body Parker čierna Hunkemöller

  Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Elastický..

  29.90 €
 • Spodné body čierna LASCANA
  Spodné body čierna LASCANA

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Lem s obrubou, Patent v páse, Hlbší výstrih / dekolt, Trojuholníková vložka; Fit:..

  44.90 €
 • Body Cali čierna Hunkemöller
  Body Cali čierna Hunkemöller

  Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Jemne elastický..

  39.90 €
 • Body Iya béžová ružová Hunkemöller
  Body Iya béžová ružová Hunkemöller

  Vzor: Dva odtiene; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Nie je elastický..

  34.99 €
 • Body čierna Skiny
  Body čierna Skiny

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na..

  32.90 €
 • Body biela Skiny
  Body biela Skiny

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na..

  26.90 €
 • Body hnedé LOVE Stories
  Body hnedé LOVE Stories

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Potlač so zvieracími motívmi; Farby v balení: Jedna farba v balení; Fit: Obopínací fit; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre..

  69.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt