Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:VERO MODA
Cena:34.90 €
Blejzer VMJulia tmavomodrá VERO MODA 4 (80%) 13 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Bez podšívky; Dizajn: príklopa, Výklopné vrecká, Zapínanie na gombík; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka: Normálna dĺžka; Fit: Úzky fit; Pružnosť: Jemne elastický


 • Blejzer Longblazer červené Heine
  Blejzer Longblazer červené Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Bavlna; Podšívka: Bez podšívky; Dizajn: Rad gombíkov, Strih na mieru, Výklopné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  84.90 €
 • Blejzer GOLDERS čierna DRYKORN
  Blejzer GOLDERS čierna DRYKORN

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Sklopný golier, Strih na mieru, Obrúbené / spevnené vrecká; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  229.00 €
 • Blejzer VMJulia čierna VERO MODA
  Blejzer VMJulia čierna VERO MODA

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Bez podšívky; Dizajn: Sklopný golier, Výklopné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka:..

  34.90 €
 • Blejzer Viher biela VILA
  Blejzer Viher biela VILA

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Deliace švy, Bez zapínania; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Trojštvrťový rukáv;..

  42.90 €
 • Blejzer Viher čierna VILA
  Blejzer Viher čierna VILA

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Deliace švy, Vnútorné vrecko, Bez zapínania; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu:..

  42.90 €
 • Blejzer námornícka modrá Heine
  Blejzer námornícka modrá Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: príklopa, Strih na mieru, Zapínanie na gombík, Zapínateľné rukávy; Vzor: Jednofarebné;..

  59.90 €
 • Blejzer Kate sivá melírovaná ICHI
  Blejzer Kate sivá melírovaná ICHI

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Bez podšívky; Dizajn: Sklopný golier, Zadný šev, Okrúhly lem, Strih na mieru, Deliace švy, Naznačené vrecká,..

  42.90 €
 • Blejzer sivá melírovaná Heine
  Blejzer sivá melírovaná Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Manžeta na jeden gombík, Strih na mieru, Zapínanie na gombík; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  59.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt