Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Heine
Cena:94.90 €
Puzdrové šaty biela Heine 4,5 (90%) 10 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Dizajn: Štrbina, Zadný zips, Patent v páse, Strih na mieru; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Dĺžka: Po kolená; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Jemne elastický


 • Puzdrové šaty tmavomodrá Heine
  Puzdrové šaty tmavomodrá Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Dizajn: Zips, Štrbina, Strih na mieru, Deliace švy; Vzor:..

  42.90 €
 • Puzdrové šaty červené Heine
  Puzdrové šaty červené Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Výstrih: Okrúhly výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Dizajn: Rovný spodný lem, Strih na mieru; Vzor: Jednofarebné;..

  49.90 €
 • Puzdrové šaty orgovánová SET
  Puzdrové šaty orgovánová SET

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Výstrih: Véčkový výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Dizajn: Dierkové zapínanie, Zadný zips, Strih na mieru; Vzor:..

  57.90 €
 • Puzdrové šaty Majo dymovo modrá Kaffe
  Puzdrové šaty Majo dymovo modrá Kaffe

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Dizajn: Zošívaný lem, Zadný šev, Strih na mieru; Vzor:..

  64.90 €
 • Puzdrové šaty Scuba Bardot biela Missguided
  Puzdrové šaty Scuba Bardot biela Missguided

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Výstrih: Carmen výstrih; Dizajn: Zadný zips, Okrúhly lem; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  19.90 €
 • Puzdrové šaty antracitová Heine
  Puzdrové šaty antracitová Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Dizajn: Strih na mieru, Zapínanie na gombík; Vzor: Jednofarebné;..

  64.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt